Nedostupan dokument, obavezna prijava
Input:

Račun na njemačkom i u eurima

19.9.2018, , Izvor: Verlag Dashöfer

Pitanje:

Pravimo račun za transakciju u EU i moj klijent hoće napisati račun na njemačkom i u eurima. Možemo li i smijemo li to odraditi?

Odgovor:

Sukladno čl.81 Zakona o PDV-u ​iznosi na računima se iskazuju u kunama i uz to

 
 Pošaljite nam povratnu informaciju
Što mislite o našem portalu?
Vaša poruka je uspješno poslana.
Input: